StrategyQuant یک ابزار تحقیق و پژوهش استراتژی قدرتمند است. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از تکنیک های یادگیری ماشین استراتژی هایی را برای هر بازار یا بازه زمانی ایجاد کنید ، این کار را بطور خودکار انجام می دهد و نیازی به مهارت برنامه نویسی ندارد. استراتژی های نهایی را می توان به راحتی در قالب هایی برای MetaTrader ، TradeStation یا NinjaTrader ذخیره کرد.

شما می توانید از آن برای یافتن سیستم های جدید و منحصر به فرد تجارت algo استفاده کنید که می تواند مزیت رقابتی (لبه) شما را در برابر سایر معامله گران به شما بدهد.

StrategyQuant بسیار بیشتر از تولید کننده استراتژی “فقط” است – قابلیت های تحقیقاتی قدرتمند آن به شما امکان می دهد ایده های معاملاتی خود را آزمایش کنید ، آزمایش های پیچیده و تحلیل استراتژی های تجارت منظم انجام دهید.

بدون تلاش برای لاف زدن ، ما معتقدیم StrategyQuant با عملکردی که سایر برنامه های مشابه دیگر دارند ، مایل جلوتر است.

هر برنامه برخی از ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد ، اما تنها StrategyQuant X توسعه و تحقیق استراتژی پیچیده را با ویژگی های منحصر به فرد مانند تست واقعی تیک ، منطق فازی ، تست های استحکام پیشرفته مانند روش مجاز پارامتر سیستم ، مشخصات بهینه سازی ، ماتریس Walk-Forward ، ویرایشگر استراتژی AlgoWizard داخلی ، گردش کار پروژه های سفارشی و غیره.
شما همه این قابلیت ها را در هیچ کجای دیگر پیدا نخواهید کرد.

تمرکز SQ X فقط روی تولید استراتژی ها نیست ، بلکه بر تضمین قدرتمند بودن آنها در بازارها است. SQ X در حال توسعه است و ویژگی های پیشرفته جدید بطور منظم اضافه می شوند.

این یک سوال بد است. هیچ کس نمی تواند این را به شما بگوید. سود همچنین تابعی از ریسک است – ریسک بالاتر سود بیشتری را به همراه می آورد (یا باید به همراه آورد) بلکه خطر بیشتری نیز به همراه دارد.
StrategyQuant توسط معامله گران خرده فروشی “کوچک” که زندگی خود را تأمین می کنند ، و همچنین تاجران که با میلیون ها دلار آمریکا تجارت می کنند ، استفاده می شود.

با این حال ، این تنها به عهده شماست که استراتژی های خود را چگونه با مسئولیت پذیری تهیه و آزمایش می کنید.

بله ، ما به شما کمک خواهیم کرد

حتی اگر تجربه تجارت الگوریتمی ندارید ، تحت پوشش قرار می گیرید.

شما یک کتاب الکترونیکی با توضیحات مفصل در مورد توسعه استراتژی دریافت خواهید کرد. این فقط یک کتابچه راهنمای کاربر نیست ، بلکه دانش بسیار ارزشمندی نیز هست.

علاوه بر آن ، شما یک دوره آموزشی ویدیویی 56 کلاس Algotrading Algotrading را نیز خواهید آموخت که هر آنچه را که باید بدانید به شما یاد می دهد.

شما همچنین از طریق اسکایپ مشاوره دریافت می کنید که در آن همه موارد را برای شما توضیح خواهیم داد.

StrategQuant دارای یک ابزار بارگیری داده یکپارچه است که به شما امکان می دهد داده های تیک با کیفیت بالا را برای فارکس (از Dukascopy) بارگیری کنید. ما در تلاشیم تا منابع بیشتری را اضافه کنیم ، همچنین برای سهام ، کالاها ، ارزهای رمزپایه.

همچنین می توانید داده های صادر شده از منبع دیگر را تقریباً در هر قالب متن وارد کنید.

این StrategyQuant X جدید قابل گسترش است ، می توان شاخص های جدید ، سیگنال ها یا بلوک های تجاری دیگری را در آن اضافه کرد.
ما مستندی را برای آن تهیه می کنیم و همچنین می توانیم برای پشتیبانی از شما بعنوان یک معامله گر آن را انجام دهیم. فقط با ما تماس بگیرید و درخواست کنید که نشانگر شما عملی شود – فقط برای کاربران نسخه کامل و بدون آزمایش.

این همان چیزی است که آزمایشات استحکام را انجام می دهند. StrategyQuant شامل ابزارهای بسیاری برای تست استحکام است که به شما امکان می دهد دریابید که چگونه استراتژی شما نسبت به تغییرات مختلف آسیب پذیر است. با نرم افزار خود کتاب الکترونیکی دریافت می کنید که تست به طور کامل توضیح داده شده است و یک مشاوره رایگان که در آن ما همه چیزهایی را که باید بدانید توضیح خواهیم داد.

این همان چیزی است که آزمایشات استحکام را انجام می دهند. StrategyQuant شامل ابزارهای بسیاری برای تست استحکام است که به شما امکان می دهد دریابید که چگونه استراتژی شما نسبت به تغییرات مختلف آسیب پذیر است. با نرم افزار خود کتاب الکترونیکی دریافت می کنید که تست به طور کامل توضیح داده شده است و یک مشاوره رایگان که در آن ما همه چیزهایی را که باید بدانید توضیح خواهیم داد.

این دو مورد کاملاً متفاوت است. مورد موجود در MetaTrader 4 فقط برای بهینه سازی سریعتر پارامترها است. موردی در StrategyQuant اجازه می دهد تا به طور خودکار استراتژی های منحصر به فرد جدیدی پیدا کنید (از جمله مواردی که معمولاً حتی به آنها فکر نمی کنید).

StrategyQuant کد منبع کاملی را برای همه سیستم عاملهای تجاری پشتیبانی شده تولید می کند – در حال حاضر برای MetaTrader 4/5 و Tradestation / MultiCharts.

سیستم عامل های دیگر در حال آماده سازی هستند.

شما به سادگی استراتژی جدیدی را در پلتفرم پشتیبانی خود ایجاد می کنید ، یک کد منبع را از StrategyQuant کپی کرده و می توانید آنرا به عقب برگردانید یا آنرا تجارت کنید.

می توانید از داده های ما یا هر منبع دیگری استفاده کنید. همچنین می توانید در صورت تمایل قوانین استراتژی را بنویسید و به صورت دستی تجارت کنید.

نه ، زیرا ما نسخه آزمایشی کاملاً کاربردی برنامه را ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید قبل از خرید آن را امتحان کنید. توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری این کار را انجام دهید.

این مزیت است ، زیرا شما مقداری از استعدادهای مختلف را خواهید داشت اما لازم نیست. ما دوره های کامپوزیتی را ارائه می دهیم که می توانید همه چیز را که باید در مورد ساخت سبد خرید algo خود بدانید بیاموزید.
بسیاری از تازه واردها استراتژیQuant را تسخیر کرده اند. فقط علاقه مند بودن و داشتن اراده یادگیری مهم است.

کدهای منبع استراتژی قفل نشده اند. خروجی برنامه کد منبع کاملی را که می توانید از آن استفاده کنید و در صورت تمایل تغییر می دهد.

بله ، با مجوز کامل (نه آزمایشی). استراتژی هایی که می سازید ، ملک شما است ، بنابراین می توانید از آنها استفاده کنید ، هرچه می خواهید ، حتی آنها را بفروشید یا اجاره کنید. حتی بودجه هایی وجود دارد که با ده ها میلیون دلار آمریکا کار می کنند: و آنها از StrategyQuant استفاده می کنند.

موتورهای backtesting در SQ X بطور گسترده آزمایش می شوند تا دقیقاً مطابق با موتور سکوی معاملاتی هدف باشند.

اگر backtest شما متفاوت است ، محتمل ترین دلیل گزینه های مختلف تجارت یا داده های مختلفی است که در هر دو سیستم عامل استفاده می شود.

لطفاً در هر دو برنامه از داده های یکسان و تنظیمات یکسان استفاده کنید. اگر فکر می کنید هنوز اشکالی پیدا کرده اید ، می توانید در سیستم وظیفه ما وظیفه ای برای آن باز کنید: https://roadmap.strategyquant.com و ما به بررسی آن خواهیم پرداخت.

همچنین توجه داشته باشید که MetaTrader 4 از استراتژی های چند نمودار و چند tf پشتیبانی نمی کند ، بنابراین این استراتژی ها را نادرست آزمایش می کند.

دوره آموزشی استراتژی کوانت

ما دوره ای کامل و حرفه ای برای آموزش استفاده اصولی از نرم افزار استراتژی کوانت ایکس Strategy Quant X ساختیم.

پیشنهاد می کنم حتما روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه دوره رو مطالعه کنید.