شروع به کار با جادوگر اکسپرت

ما در حال انجام انتقال همه اسناد جادوگر اکسپرت به این بخش هستیم، تا آن زمان می توانید تمام آموزشهای جادوگر اکسپرت را در اینجا ببینید

 

MetaTrader 5 پشتیبانی خواهد شد؟

وضعیت درباره MetaTrader5 در حال حاضر نامشخص است، و مشتری زیادی ندارد و اکثر کارگزاران هنوز آن را ارائه نمی کنند.

MetaQuotes (شرکت پشتیبان MetaTrader) در نهایت به نظر می رسد قبول کند که EA ها باید با نسل قبل سازگار باشند و در جدیدترین MT4  600+ آنها یک رویکرد ترکیبی را معرفی کردند که در آن ویژگی های جدید MQL از MT5 را ارائه می کنند در حالی که با MT4 نسل قبل سازگار است.

بنابراین به نظر می رسد که در آینده دو سیستم MT4 و MT5 با یکدیگر ادغام خواهند شد.

اگر تقاضای قابل توجهی برای پشتیبانی MT5 در آینده وجود داشته باشد، ما گزینه صادرات را به SQ و EA Wizard اضافه خواهیم کرد.

 

آیا می توانم از شما کمک یا راهنمایی بخواهم؟

بله، شما کمک و پشتیبانی شخصی خود را با استفاده از انجمن یا ایمیل تان دریافت خواهید کرد.

شما می توانید برای هر گونه سوال در مورد برنامه یا معامله  تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

 

من با مجوز مشکل دارم

مجوزها تنها برای یک کامپیوتر معتبر هستند، اگر شما ویندوز را مجددا نصب کنید یا بخواهید برنامه خود را به یک کامپیوتر دیگر منتقل کنید، شما نیاز به بازنشانی مجوز دارید.

مشکل 1: مجوز برای این کامپیوتر معتبر نیست

مجوزها به یک کامپیوتر متصل هستند. آیا شما به تازگی نصب ویندوز یا دیسک سخت یا تغییراتی در کامپیوتر داده اید؟ میتوانید مجوز خود را در اینجا بازنشانی کنید.

لطفا توجه داشته باشید که تنها مشتریانی که محصولات ما را خریداری کردند، می توانند مجوزهای خود را بازنشانی کنند.

اگر شما یک کاربر آزمایشی هستید و می خواهید کامپیوتر را تغییر دهید یا دوره آزمایشی خود را تمدید کنید، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

مشکل 2: نمی تواند مجوز را بررسی کند، اتصال اینترنت را بررسی کنید

لطفا مطمئن شوید که آنتی ویروس یا فایروال شما اتصال اینترنت را برای استراتژی کوانت  مسدود نمی کند.

اگر از آنتی ویروس یا فایروال  استفاده می کنید، آن را خاموش کنید و مجددا تأیید مجوز کنید. در صورتی که اکنون کار می کند، شما باید در فایروال خود یک قانون تعریف کنید تا ارتباطات را از استراتژی کوانت  اجازه دهد.

 

تفاوت بین StrategyQuant و EA Wizard چیست؟

آنها دو برنامه متفاوت هستند.

جادوگر اکسپرت به شما این امکان را می دهد که اکسپرت خود را برای متاتریدر 4 بدون برنامه ریزی، با استفاده از یک سیستم شبیه دستیار ساده که در آن قوانین معاملاتی (شرایط و اقدامات) را تعریف می کنید، ایجاد کنید.

با استفاده از جادوگر اکسپرت شما نیاز به دانستن قوانین استراتژی که می خواهید ایجاد کنید، دارید. پس از آن شما می توانید استراتژی خود را به عنوان اکسپرت برای متاتریدر صادر کنید و آن را در متاتریدر اجرا یا تست کنید.

 

استراتژی کوانت یک پلیتفرم پیشرفته است که از تکنیک های یادگیری ماشین برای تولید استراتژی های ممعاملاتی منحصر به فرد استفاده می کند. با استراتژی کوانت شما قواعد استراتژی را دقیق مشخص نمی کنید، قوانین به صورت تصادفی از بلوک های ساخت از پیش انتخاب شده تولید می شوند. شما می توانید در مورد نحوه کار کردن آن  اینجا بیشتر پیدا کنید.

استراتژی کوانت استراتژی های معاملاتی برای MetaTrader4، Tradestation، MultiCharts، NinjaTrader را تولید می کند، دارای موتور بک تست خودش، یک بهینه سازی پیشرفته با پشتیبانی از بهینه سازی گام به جلو و بسیاری از ویژگی های دیگر است.

به بیان ساده :

  • اگر می دانید چه نوع استراتژی ای را می خواهید ایجاد کنید و فقط نیاز به تبدیل ایده خود به اکسپرت دارید، از EA Wizard استفاده کنید
  • اگر می خواهید استراتژی های جدید و ایده های معاملاتی را با استفاده از یادگیری ماشین ها تولید کنید – از StrategyQuant استفاده کنید

 

تضمین برگشت پول وجود دارد؟

برای هر محصول متفاوت است.

ما بازپرداخت را برای سفارشات نرم افزارهای  StrategyQuant، Quant Analyzer ارائه نمی کنیم و تمام فروش ها نهایی هستند، بنابراین فرصت استفاده از نسخه رایگان آزمایشی ما را از دست ندهید تا ببینید آیا برنامه متناسب با نیازهای شما می باشد.

EA Wizard – ما نسخه آزمایشی ارائه نمی کنیم، اما 30 روز بدون سئوال و جواب تضمین برگشت  وجود دارد.

 

آیا کد استراتژی صادر شده قفل شده است؟

خیر، کد منبع اکسپرت استراتژی تولید شده برای MT4 ، Tradestation یا NinjaTrader توسط این برنامه به هیچ وجه محافظت نشده است. شما کد منبع کامل برای استراتژی را دریافت خواهید کرد، هیچ چیز پنهان نیست.

 

آیا می توانم استراتژی های تولید شده توسط برنامه شما را به فروش برسانم؟

بله، اگر شما نسخه کامل EA Wizard یا StrategyQuant را دارید، استراتژی های تولید شده متعلق به شما هستند و شما می توانید هر کاری که می خواهید با آنها انجام دهید. شما مجاز به فروش استراتژی های تولید شده توسط نسخه آزمایشی برنامه نیستید.