تماس با ما

 آدرس شرکت: تهران ، خیابان پاسداران ، کوچه کوکب ، پلاک ۱۲

تلفن تماس : ۰۹۹۰۴۹۸۱۲۸۷ | ۷۱-۰۲۱۲۶۷۰۳۹۶۵

آدرس ایمیل : info@strategyquant.ir

+ Profit به عنوان گروه پیشرو در طراحی ربات های معاملاتی از سال 2007 فعالیت های خود را در راستای ارتقای کیفیت معاملات در بازارهای بین المللی با عرضه به روز ترین دانش ها و ابزارهای این رشته ارائه می کند.

تماس با ما

برای حل مشکل تان، ابتدا از پایگاه اطلاعات و انجمن ما استفاده کنید. به احتمال خیلی زیاد می توانید بلافاصله پاسخی پیدا کنید.

پرسش و پاسخ متداول

شروع StrategyQuant با حافظه بیشتر

حداکثر حافظه مورد استفاده توسط StrategyQuant در هنگام شروع به طور خودکار بر اساس اندازه رم شما تعیین می شود.

اگر می خواهید SQ را با حافظه بیشتری اجرا کنید می توانید از گزینه خط فرمان استفاده کنید:

StrategyQuant64.exe -J-Xmx512m    <-  برای 512 مگابایت

StrategyQuant64.exe -J-Xmx1g    <-   برای 1 گیگابایت

StrategyQuant64.exe -J-Xmx2g    <-   برای 2 گیگابایت

StrategyQuant64.exe -J-Xmx4g    <-   برای 4 گیگابایت

راحت ترین راه مناسب برای انجام این کار آن است که یک فایل bat .ایجاد کنید که حاوی این پارامتر باشد.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا روند تأیید مجوز ناموفق می باشد. اگر هنوز مجوز را فعال نکرده اید و برای اولین بار آن را انجام می دهید، مطمئن شوید که فایروال شما و یا آنتی ویروس از اتصال StrategyQuant به سیستم مجوز ما جلوگیری نمی کند. اگر قبلا کد مجوز را فعال کرده اید و کارش متوقف شده است، می توانید بازنشانی (Reset) آن را در پورتال مشتری خود (https://strategyquant.com/clientarea) امتحان کنید. این کار باید در اکثر موارد به ویژه پس از ارتقاء سخت افزار یا سیستم یا در صورت انتقال مجوزتان به یک کامپیوتر دیگر، مشکل را حل کند.

اگر موضوع همچنان ادامه دارد، لطفا بدون تامل با ما تماس بگیرید ما سعی خواهیم کرد مشکل را برای شما حل کنیم. همچنین توجه داشته باشید محدودیتی برای تعداد بازنشانیهایی که می توانید در پورتال مشتری خود انجام دهید وجود دارد.

اگر برای اولین بار برای تأیید مجوز مشکل داشته باشید، می توانیم یک مجوز آفلاین نیز صادر کنیم. هنگامی که شما این فایل را در پوشه نصب StrategyQuant قرار می دهید قادر به فعال کردن کپی StrategyQuant هستید بدون اینکه کامپیوتر خود را به اینترنت وصل کنید.

اگر مشکلی در فعال کردن یک کد مجوز آزمایشی دارید، به ما اطلاع دهید ما سعی خواهیم کرد مسئله را برای شما حل کنیم.

اگر قبلا کد مجوز را فعال کرده اید و کار شما متوقف شده است، می توانید سعی کنید آن را در پورتال مشتری خود (https://strategyquant.com/clientarea) بازنشانی کنید. این کار باید در اکثر موارد به ویژه پس از ارتقاء سخت افزار یا سیستم یا در صورت انتقال مجوز شما به یک کامپیوتر دیگر، مشکل را حل کند.

اگر موضوع همچنان ادامه دارد، لطفا بدون هیچ تاملی با ما تماس بگیرید ما سعی خواهیم کرد مشکل را برای شما حل کنیم. همچنین توجه داشته باشید محدودیتی برای تعداد بازنشانیهایی که می توانید در پورتال مشتری خود انجام دهید وجود دارد.

هر مجوز به یک کامپیوتر انتخاب شده متصل است و تنها پس از بازنشانی مجوز می تواند منتقل شود. اگر شما نیاز به اجرای نرم افزار بر روی کامپیوتر شخصی دیگری دارید، ما می توانیم مجوز دیگری را ارائه دهیم.

ما برای هر مجوز خریداری یک مجوز اضافی رایگان ارائه می کنیم. تمام مجوز های اضافی که ما برای StrategyQuat ارائه می دهیم نسخه های Starter هستند که در صفحه خرید ذکر شده است. شما می توانید پروژه خود را به ایستگاه با نسخه Pro انتقال دهید تا آزمایشات لازم را انجام دهید که با نسخه Starter در دسترس نیستند.

اگر می خواهید نرم افزار را روی چندین ایستگاه PC اجرا کنید، با ما تماس بگیرید، ما می توانیم شرایط قیمتی ویژه ای برای مجوز های اضافی ارائه دهیم.

ما معمولا پاداش های اضافی را به صورت بسته های “همه در یکی” ارائه می دهیم. شما می توانید مجموعه هدیه StrategyQuant را از استراتژی های نمونه در پورتال مشتری دانلود کنید. همچنین پاداش جادوگر اکسپرت را هم می توان از آنجا دانلود کرد.

پاداش های دیگر مانند دوره های ویدئویی و سایر موارد آموزشی می توانند براساس درخواست از طریق ایمیل شما ارائه شوند.

StrategyQuant  در حال حاضر تنها از سیستم عامل مایکروسافت ویندوز پشتیبانی می کند. اگر شما مایل به اجرای StrategyQuant در هر سیستم عامل دیگر هستید، می توانید سعی کنید از نرم افزار شبیه ساز مانند Wine (Linux) یا Paralells (Mac OS X) استفاده کنید.

ما قصد داریم پشتیبانی از سایر سیستم عامل ها را در نسخه های آینده گسترش دهیم.

اگر می خواهید مجوز Starter خود را به Pro ارتقا دهید، می توانید بسته ارتقاء ویژه را خریداری کنید. لطفا با پشتیبانی برای این موضوع تماس بگیرید ما با روند ارتقاء به شما کمک خواهیم کرد.

ما در حال حاضر این برنامه را ارائه نمی کنیم، اما قصد داریم این گزینه را در آینده برای مشتریانی که این نوع مالکیت مجوز را ترجیح می دهند، اضافه کنیم.

StrategyQuant  همراه با مقدار مشخصی از داده های قیمت بازار از قبل نصب شده برای چندین ابزار می باشد. این اطلاعات عمدتا برای اهداف یادگیری است. هنگامی که شما شروع به توسعه استراتژی های خود می کنید، عاقلانه است که دادههای بازار بیشتری برای تست استراتژی هایتان فراهم کنید.

ما یک ابزار به نام TickDownloader ارائه می کنیم که به کاربران اجازه می دهد داده های اضافی برای ابزارهای مالی مختلف را دانلود کنند. TickDownloader   یک ابزار رایگان است که به شما اجازه می دهد اطلاعات رایگان داده ها قیمت لحظه ای تیک را از Dukascopy  برای بک تست  واقعی استراتژی های معاملاتی تان دانلود کنید.

قبل از شروع فرآیند توسعه استراتژی باید اطمینان حاصل کنید که داده های صحیح بازار آماده شده است. راه ایده آل برای انجام این کار آن است که از همان اطلاعاتی برای فرایند توسعه استراتژی استفاده کنید که بعدا برای معامله از آن استفاده می شود. شما می توانید چنین داده هایی را از کارگزار خود بدست آورید. بسیاری از کارگزاران مقدار کافی داده های تاریخچه قیمت را ارائه نمی کنند، بنابراین شما باید داده ها را از جایی دیگر بدست آورید. در این سناریو، باید اطمینان حاصل کنید که چنین اطلاعاتی تا آنجا که ممکن است با کارگزار شما منطبق باشد. فقط تفاوت های کوچکی می توانند بر عملکرد استراتژی تاثیر بگذارد. همچنین به منطقه زمانی و ساعتهای معاملاتی که در کارگزار خود استفاده می کنید، توجه کنید.

یکی دیگر از جنبه های مهم دقت بک تست است یعنی چه دقت تستی را در هنگام ارزیابی استراتژی های تان در StrategyQuant و بعدا در پلت فرم معاملاتی خود استفاده می کنید. این امر به ویژه هنگامی که شما از استراتژی های پیچیده استفاده می کنید مانند کسانی که از دستورالعمل های محدود برای ورود و / یا شناوری توقف برای مدیریت معاملات یا استراتژی هایی که اغلب معاملات را در همان نوار اجرا می کنند، خیلی مهم و سخت می باشد. در چنین مواردی شما همیشه باید با داده های قیمت لحظه ای تیک دقیق کار کنید تا سفارش شما بدرستی ارزیابی و اجرا شود.

دوره آموزشی استراتژی کوانت

ما دوره ای کامل و حرفه ای برای آموزش استفاده اصولی از نرم افزار استراتژی کوانت ایکس Strategy Quant X ساختیم.

پیشنهاد می کنم حتما روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه دوره رو مطالعه کنید.