تجزیه و تحلیل نتایج استراتژی و معاملات شما

یافتن نقاط ضعف و پتانسیل برای توسعه و بهبود

ساخت سبد استراتژی بهینه و استفاده از بهترین مدیریت سرمایه

پشتیبانی از نرم افزارهای :

چرا شما به  QuantAnalyzer نیاز دارید؟

ساده است. تجزیه و تحلیل دقیق و جزئی به معنای امکان بهبود نتایج شماست.  کوانت آنالایزر اجازه می دهد تا به راحتی نتایج حساب های واقعی خود و یا بک تست  راحتی تجزیه و تحلیل کرده و فضا برای بهبود را پیدا کنید. به مثالهای زیر نگاه کنید.

چگونه می توان سود خود را افزایش داد؟

با کمک شبیه ساز مدیریت سرمایه می توانید ببینید چه سودی را استراتژی شما می تواند با انواع مختلف مدیریت سرمایه داشته باشد.

آیا شما از بین تعداد زیادی از استراتژی ها انتخاب می کنید؟

ابزار سبد استراتژی های برتر به شما کمک می کند تا بهترین نمونه استراتژی ها را پیدا کنید تا بتوانید بهترین نتایج را در معاملات خود به دست آورید.

گزارش دقیق

نمایی مرتب شده و دقیق و منظم با مقادیر آماری زیادی از قبیل سود برای هر ساعت یا روز را نشان می دهد. و به شما امکان می دهد نقاط ضعف را بیابید.

آیا شما با چند استراتژی معامله می کنید؟

شما می توانید هر یک از آنها را به صورت جداگانه تجزیه و تحلیل کرده تا ببینید چه اتفاقی می افتد، برای مثال اگر فقط در برخی از روزهای خاص معامله شود و سپس به سبد استراتژی های کامل نگاه کنید تا ببینید که شما چگونه نتایج آن را بهبود بخشیده اید.

داشتن همه اطلاعات در باره استراتژی یا سبد در دسترس شما ، مثل داشتن بینایی خوب است. نمایی دقیق تر و منظم تر از QuantAnalyzer به شما اجازه می دهد تا تمام اطلاعات لازم را در یک مکان داشته باشید.

مدیریت سرمایه خوب می تواند به طور قابل توجهی نتایج معاملات شما را بهبود بخشد. اما چگونه می توانید دریابید که کدام روش مناسب است؟ QuantAnalyzer شامل شبیه ساز مدیریت سرمایه است که به شما اجازه می دهد تا بسیاری از روش های را تست کرده و به آسانی یکی از بهترین آن ها را پیدا کنید.

با کمک سناریوهای «چقدر – اگر» می توانید در باره نتایج و پارامترهای یک استراتژی، زمانی که فقط در برخی ساعات یا بعضی از روزها معامله می شود، بیاموزید. این بخش توابع زیادی دارد و شما حتی میتوانید توابع خودتان را اضافه کنید.

این مهم است که بتوانید کیفیت استراتژی را تست کنید، زیرا اگر احتمال داشته باشد که استراتژی در معامله  واقعی نیز بخوبی سودآور باشد، شما مطلع خواهید شد. QuantAnalyzer شامل چندین تست است که به شما کمک می کند تا کیفیت را تست کنید.

سبد استراتژی نمونه کارها برتر به شما امکان می دهد به راحتی بهترین سبد نمونه های موجود را پیدا کنید و در نتیجه بهترین نتایجی را که احتمالا می توانید ، بدست آورید.

این نرم افزار به شما امکان می دهد تا توابع جدید، تجزیه و تحلیل های آماری، مدیریت سرمایه و غیره را ایجاد کنید. از حالا به بعد، هیچ چیز سد راه قرار دادن ایده های شما در اجرا و عمل نیست. با استفاده از قطعات نرم افزاری به نام “so-called” شما می توانید هر عملکردی را که نیاز دارید به نرم افزار اضافه کنید.

گزارش HTML مرتب شده شفاف

جهت مشاهده درست بر روی تصاویر فوق کلیک و سپس زوم نمایید

پشتیبانی از گزارش ها در بسیاری از نرم افزارها

به راحتی ممکن است تا نرم افزارهای معاملاتی دیگر را به نرم افزار اضافه کنید. اگر نرم افزاری وجود دارد که شما در این بخش پیدا نمی کنید. با ما تماس بگیرید.

آمار پیشرفته
مقادیر آماری از جمله نسبت شارپ، نسبت بازده / کاهش سرمایه، AHPR، نمره Z، انحراف، امید ریاضی

رکود

چه مدت زمانی طول کشیده تا رشد و افزایش جدید در درآمد ایجاد شد؟

میانگین سود

مقدار  CAGR و سود متوسط را در یک روز، ماه و یک سال، به واحد پول، پیپ یا درصد، محاسبه می کند

عملکرد ماهانه

شما می توانید نتایج هر ماه از سال را به طور جداگانه ببینید

نتایج پس از روزهای هفته یا ساعت ها

دیدن اینکه  چه روز و ساعتی استراتژی سودآور است و در چه روز و ساعتی سودآورنبوده، آسان است .

گزارش سبد استراتژی

نتایج چندین استراتژی ترکیب کرده و یک گزارش مرتب و شفاف از کل نمونه سبد استراتژی ها ایجاد می کند.

نمودار افت سرمایه

به همراه نمودار درآمد، افت سرمایه را به شما نشان می دهد.

مقادیر آماری جدا برای جهت های خرید و فروش
شما می توانید آمارهای جداگانه ای را برای معاملات خرید و فروش ببینید و اینکه در چه محیطی استراتژی کار می کند یا کار نمی کند، را پیدا کنید.

بیش از 20 نمودار مختلف با آمار
معاملات، سود و زیان، تعداد معاملات، تعداد معاملات سودآور و زیان ده، شما می توانید تمام این ها را در آمار در طول ساعت، روز هفته، روز، ماه، سال ببینید.

چگونه کار می کند؟

کوانت آنالایزر نرم افزاری برای ویندوز است که شما به راحتی می توانید به عنوان یک نسخه رایگان در اینجا دریافت کنید. استفاده از آن آسان است:

  • یک بک تست یا نتایج یک پلت فرم معاملاتی را به عنوان یک گزارش ذخیره کنید
  • کوانت آنالایزر را باز کنید و گزارش را بارگیری کنید

سپس کوانت آنالایزر در بین همه معاملات موجود در گزارش رفته و گزارش خود را به وضوح مرتب سازی می کند که پس از آن شما می توانید با آن کار کنید، و به عنوان HTML و غیره ذخیره کنید.

سناریوهای “چقدر – اگر” اجازه می دهد تا موقعیت های مختلف مانند معامله در ساعت های خاص یا در روزهای خاص شبیه سازی شود. بنابراین شما می توانید نقاط ضعف استراتژی های خود را پیدا کرده و توسعه و بهبود دهید.

سناریوهای “چقدر – اگر” یک ابزار در نرم افزار کوانت آنالایزر است که اجازه می دهد تا بسیاری از موقعیت های مختلف را شبیه سازی کنید، مانند:

  • شما فقط از دوشنبه تا پنجشنبه معامله کنید
  • شما حداکثر 1 معامله در هر روز انجام دهید
  • شما هر روز از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر معامله کنید
  • و خیلی موارد دیگر

 

چرا شما از سناریوهای «چقدر – اگر» استفاده می کنید؟

شما به راحتی می توانید ببینید که چگونه موقعیت های مختلف بر نتایج استراتژی تان تاثیر می گذارد و بدین گونه براحتی آن را بهبود دهید. با کمک تجزیه و تحلیل نتایج شما می توانید روزها  یا ساعاتی را انتخاب کنید که استراتژی سودآور نیست و فقط در این لحظات معامله نکنید.

قدرت اصلی تجزیه و تحلیل “چقدر – اگر”  آن است که شما می توانید سناریوها را بسیار سریع تست کنید. کافی است که شرایطی را که می خواهید تست کنید را انتخاب کنید و یک دکمه را فشار دهید و در چند ثانیه نتایج خود را دریافت کنید.

شما می توانید در وبلاگ بیشتر یاد بگیرید تجزیه و تحلیل و بهبود استراتژی های تان با استفاده از سناریوهای “چقدر – اگر”

 

گسترش سناریوهای “چقدر – اگر”

هر گزینه از تجزیه و تحلیل “چقدر – اگر” ساخته شده توسط یک قطعه برنامه ساده می باشد

 

اگر مهارت های برنامه نویسی دارید، می توانید به راحتی شرایط خود را برای آزمایش با استفاده از ابزار QuantEditor ایجاد کنید.

ابزار شبیه ساز مدیریت سرمایه  به شما اجازه می دهد که ببینید بهترین مدل مدیریت سرمایه برای استراتژی شما کدام می باشد.

شبیه ساز مدیریت سرمایه اجازه می دهد تا نتایج استراتژی را تحت تاثیر روش های مختلف مدیریت سرمایه شبیه سازی کنید. به عنوان مثال، شما می توانید نتایج یک استراتژی را با اندازه حجم ثابت برای هر معامله و یک استراتژی که در آن شما درصدی از حساب را ریسک می کنید مقایسه کنید.

شما می توانید نتایج را در نمودار ببینید.

یا در یک جدول

شما می توانید در وبلاگ ما در مورد شبیه سازی مدیریت سرمایه  بیشتر بیاموزید.

 

گسترش روش های مدیریت سرمایه

هر روش مدیریت سرمایه با استفاده از یک قطعه برنامه ساده ایجاد می شود.

اگر می خواهید یک روش متفاوت را تست کنید و مهارت های برنامه نویسی داشته باشید، می توانید آن را به راحتی در QuantEditor ایجاد کنید.

تجزیه و تحلیل مونت کارلو به شما یک دید عالی از استراتژی تان درباره اینکه چقدر قوی بوده و چقدر نسبت به تغییرات در شرایط بازار آسیب پذیر است، اراده  می کند.

تجزیه و تحلیل مونت کارلو (یا شبیه سازی) یک تکنیک است که به شما دیدگاه بهتری از سودآوری و آسیب پذیری استراتژی تان می دهد:در نتیجه اگر استراتژی شما واقعا کار کند، و اگر  در آینده پتانسیل سودمندی داشته باشد  یا اگر بیش بهینه سازی شده باشد و به راحتی در معاملات واقعی شکست بخورد، شما متوجه خواهید شد.

 

چرا شما باید از تحلیل مونت کارلو استفاده کنید؟

تاریخچه نتایج استراتژی به ما ایده ای می دهد که استراتژی در گذشته و بعضی اوقات مورد انتظار خاص در آینده چگونه رفتار می کند. با این وجود، بازار در آینده ممکن است تغییر کند و بنابراین لازم است که اندازه گیری کنیم که چقدر استراتژی نسبت به تغییرات مانند چرخه های بازار، دنباله ای از معاملات و غیره آسیب پذیر است. برای انجام این کار، تحلیل مونت کارلو مورد استفاده قرار می گیرد. و به ما کمک می کند تا به ایده ای واقع بینانه از آنچه که ما از استراتژی انتظار داریم، برسیم.

 

تحلیل مونت کارلو چگونه کار می کند؟

اصل اساسی تجزیه و تحلیل مونت کارلو این است که بسیاری از شبیه سازیها هر بار با تغییر کوچک اجرا می شوند، . هر چقدر ما شبیه سازی های بیشتری انجام دهیم، نتایج قابل اطمینان بیشتری خواهیم داشت. شما می توانید در وبلاگ ما بیشتر بیاموزید تحلیل مونت کارلو چیست و چرا باید از آن استفاده کنید؟

توسعه بیشتر شبیه سازی مونت کارلو

هر شبیه سازی مونت کارلو با استفاده از یک قطعه برنامه ساده ایجاد می شود.

اگر مهارت های برنامه نویسی دارید، می توانید از QuantEditor برای ایجاد شرایط خود برای شبیه سازی مونت کارلو استفاده کنید.

کنترل درآمد به شبیه سازی بسیاری از روشهای متفاوت اجازه می دهد تا استراتژی را به روشن و خاموش تغییر وضعیت دهند. هدف آن دستیابی به سود پایدار و به حداقل رساندن ریسک است.

تابع کنترل درآمد اجازه می دهد تا، بر اساس روش های مختلف، یک استراتژی را با توجه به اینکه چگونه منحنی درآمد در گذشته چه مقدار توسعه می یابد، به حالت  خاموش یا روشن تغییر وضعیت دهد. و  اجازه می دهد تا ریسک استراتژی را به حداقل برساند و در نتیجه به نتایج بهتری بدست آید.

شما می توانید در وبلاگ ما بیشتر یاد بگیرید: نتایج بهتر با کنترل درآمد؟

روش های کنترل درآمد می تواند گسترش یابد

تمام روش های کنترل درآمد  با استفاده از یک قطعه برنامه ساده ایجاد می شوند.

اگر می خواهید روش خود را تست کنید و مهارت های برنامه نویسی داشته باشید، می توانید از ابزار ساخته شده در QuantEditor برای ایجاد روش های خود استفاده کنید.

سبد استراتژی های برتر یک ابزار منحصر به فرد است که به شما اجازه می دهد تا یک نمونه سبد کامل از استراتژی های تان را ایجاد کنید .

تصور کنید که شما حدود 20 استراتژی برای آینده دارید. اما فقط یک حساب کوچک دارید که می تواند تنها 5 مورد از آنها را بکار گیرد. بنابراین شما باید 5 مورد از 20 استراتژی که شما استفاده می کنید را انتخاب کنید. اما چگونه می دانید کدام 5 تا از استراتژی را شما باید استفاده کنید؟

یا یک وضعیت را تصور کنید وقتی که شما یک استراتژی دارید که کاملا در 20 بازار مختلف کار می کند. با این حال، سرمایه شما بسیار پایین است و بنابراین شما می توانید تنها از عهده 5  بازار برآیید. پس، شما باید 5 بازار را ، که در آن استراتژی تان را اجرا کنید، انتخاب کنید. اما چگونه می توان بهترین 5 بازار را پیدا کرد؟ همچنین مهم است که بخشها را در نظر بگیریم. شما می توانید استراتژی خود را در مورد شاخص، فلزات گرانبها، گوشت و ارزها داشته باشید.

 

چگونه بهترین سبد را انتخاب کنید؟ سبد برتر راه حل شما است.

سبد برتر همه ترکیبات ممکن استراتژی ها را برای انتخاب یکی  که بهترین نتایج را دارد، بررسی می کند.

 

ابزارهایی که به شما در ساخت سبد استراتژی ها کمک خواهند کرد

همبستگی استراتژی ها

یکی از توابع کلیدی همبستگی استراتژی ها است. و اجازه می دهد تا سبد استراتژی را بسازیم که همگرایی استراتژی ها کمترین حد ممکن باشد.

پشتیبانی بخش

اگر استراتژی های مختلفی از بخش های مختلف داشته باشید، از این عملکرد قدردانی خواهید کرد. این ابزار به شما اجازه می دهد تا سبد استراتژی را بسازید که استراتژی های مربوط به بخش های مختلف به طور برابر نمایان شوند.

 

شما می توانید در مورد استفاده از بخش ها در سبد استراتژی بیشتر بدانید: استفاده از بخش ها در سبد استراتژی

سبد برتر می تواند گسترش یابد

در ابزار ساخته شده در QuantEditor شما می توانید مدل های خود را برای ارزیابی یا محاسبه همبستگی ایجاد کنید.

سبد برتر بخشی از نرم افزار QuantAnalyzer PRO می باشد

کوانت آنالایزر طوری طراحی شده است که بدون محدودیت توسط افزودنی ها و قطعه های کوچک برنامه قابل گسترش است. بنابراین شما به راحتی می توانید پارامترهای خود، مقادیر آماری و … را ایجاد کنید. به عنوان مثال، می توانید مدل های مدیریت سرمایه جدید یا شبیه سازی های مونت کارلو را اجرا کنید.

توسعه پذیری همچنین به شما امکان دسترسی به کد منبع تمام روشهای در حال اجرا و محاسبات را که از طریق QuantEditor ساخته شده را فراهم می کند، که به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه کار می کنند و در صورت نیاز  تنظیم آنها را انجام دهید.

چه چیزی می تواند در QuantAnalyzer تنظیم یا گسترش یابد؟

مقادیر آماری محاسبه شده مانند نسبت شارپ، نسبت کالمر، CAGR و غیره

اقلام در پایگاه داده و مرور استراتژی

قالب های گزارش

شبیه سازی های مونت کارلو

مدل های کنترل درآمد

مدل های مدیریت سرمایه

سناریوهای چقدر- اگر

نمودار های تجزیه و تحلیل نتایج

 

شما می توانید با مراجعه به بخش شروع گسترش نرم افزار معاملاتی بیشتر یاد بگیرید.

 

چند مثال از گسترش نرم افزاری با استفاده از قطعه های نرم افزاری

افزودن مقادیر آماری

شما می توانید مقادیر جدید آماری را اضافه کنید و آنها را در پایگاه داده یا مرور استراتژی نمایش دهید

 

افزودن  سناریو های جدید چقدر –  اگر

مانند حذف همه معاملاتی که هر جمعه در یک ماه اتفاق می افتد

 

افزودن  شبیه سازی های جدید مونت کارلو

شما می توانید شبیه سازی جدید مونت کارلو را ایجاد و اضافه کنید

ثبت نام برای دریافت نسخه رایگان نرم افزار QuantAnalyzer!

همه چیز مورد نیاز، آن است که آدرس ایمیل و نام تان را وارد کنید و مجوز برای تمام مدت عمر و به صورت رایگان متعلق به شما است.

شما مجوز  را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد، بنابراین آدرس خود را به درستی وارد کنید.

دریافت رایگان کوانت آنالایزر

  • اطلاعات بیشتری از بک تست خود دریافت کنید
  • سناریوهای مختلف چقدر – اگر
  • ایجاد سبد کارها از استراتژی های تان

محدودیت های نسخه رایگان

در مقایسه با نسخه PRO، نسخه رایگان دارای چند محدودیت است:

مدیریت سرمایه: شما فقط می توانید نتایج 30 درصد از معاملات خود را ببینید

کنترل درآمد: شما تنها می توانید نتایج 30 درصد از معاملات خود را ببینید

سبد برتر استراتژی ها: به حداکثر 4 استراتژی محدود می شود

 

اگر به عملکرد پیشرفته تر نیاز دارید، می توانید نسخه کامل را خریداری کنید.

اطلاعات شما امن است. گاهی اوقات ما برای شما اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات جدید ارسال خواهیم کرد، اما اطلاعات شما را به افراد شخص ثالث داده نمیشود.

دریافت QuantAnalyzer PRO در حال حاضر و با تخفیف!

QuantAnalyzer PRO  ابزار پیشرفته برای تجزیه و تحلیل بک تست و نتایج واقعی معاملات شما است. و به پیدا کردن نقاط ضعف، بهبود اندازه حجم معامله، ترکیب سبد استراتژی ها و غیره کمک می کند.

QuantAnalyzer PRO  محدودیت ندارد، تمام توابع آن در اختیار شما هستند.

برای دریافت نرم افزار خود یکی از دو گزینه را انتخاب کنید

مجوز مادام العمر
________________________________________
با پرداخت قیمت کامل شما می توانید مجوز مادام العمر نامحدود از جمله تمام به روز رسانی های آینده را دریافت کنید.
________________________________________

349 دلار

اشتراک
________________________________________
برنامه اشتراک ماهانه به شما امکان می دهد QuantAnalyzer PRO را با یک هزینه ماهیانه کوچک دریافت کنید.
________________________________________

29 دلار در ماه

شرایط فروش

این مجوز درست بعد از خرید شما به ایمیل تان ارسال می شود

اگر برای چندین کامپیوتر نیاز به مجوز دارید، برای دریافت شرایط خاص با ما تماس بگیرید

ما پول را عودت نمی دهیم. بنابراین، قبل از خرید، از مزایای گزینه نسخه رایگان برای تست استفاده کنید.

شرایط به روز رسانی

با یک مجوز مادام العمر، به روز رسانی های مادام العمر  را رایگان دریافت میکنید.

اگر مشترک هستید، همه ی به روز رسانی ها را تا زمانی که اشتراک شما فعال است، دریافت می کنید.

تحویل

لطفا توجه داشته باشید که این نرم افزار درست پس از پرداخت شما به آدرس ایمیل تان تحویل داده می شود، بنابراین شما چیزی را از طریق ایمیل منظم دریافت نمی کنید. همچنین امکان پیدا کردن این نرم افزار در فروشگاه ها غیرممکن است.

در اینجا شما می توانید آخرین نسخه کوانت آنالایزر را دانلود کنید

این نرم افزار نیاز به شماره مجوز دارد، در غیر این صورت کار نمی کند.

اگر شما هنوز شماره مجوزتان را ندارید، می توانید همیجا بپرسید:

شماره مجوز چند لحظه پس از ارسال فرم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. اگر نمیتوانید آن را پیدا کنید، پوشه هرزنامه خود را بررسی کنید. اگر هنوز نمیتوانید آن را پیدا کنید، با ما تماس بگیرید ..

اگر شما یک نسخه جدید را نصب می کنید،

نصب کننده، نسخه قدیمی را بر روی کامپیوتر شما شناسایی می کند و آن را به روز می نماید. تمام داده های شما سالم باقی می ماند.

دوره آموزشی استراتژی کوانت

ما دوره ای کامل و حرفه ای برای آموزش استفاده اصولی از نرم افزار استراتژی کوانت ایکس Strategy Quant X ساختیم.

پیشنهاد می کنم حتما روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه دوره رو مطالعه کنید.